Akumulatory samochodowe Yuasa

Marka Yuasa jest znana użytkownikom samochodów od dawna. Akumulatory tego producenta uchodzą za jedne z najbardziej trwałych i wydajnych wśród dostępnych na rynku. Co więcej, marka istnieje już od ponad stu lat, co samo w sobie jest już wyznacznikiem renomy i klasy.
Sprawdź naszą ofertę!
obrazek prezentujacy

Akumulatory Yuasa - gdzie są produkowane?

Firma została założona w Japonii i tam też produkowane były wyroby tej marki. Wraz z ekspansją światową powstawały nowe fabryki, a w dniu dzisiejszym Yuasa produkuje swoje akumulatory także w Chinach czy w Wielkiej Brytanii.

Japońskie akumulatory Yuasa - japońskie wykonanie i precyzja

Japończycy słyną ze swojej precyzji i bardzo starannego wykonania produktów. Nie inaczej jest w przypadku akumulatorów Yuasa. Są one bardzo dopracowane i świetnie zaprojektowane, dzięki czemu są też niezawodne.
Sprawdź wszystkie akumulatory samochodowe w naszej ofercie!
IDŹ DO SKLEPU!

Akumulatory Yuasa - szeroki wybór modeli!

Przez lata istnienia firma wprowadziła na rynek wiele różnego rodzaju akumulatorów, przeznaczonych do rozmaitych pojazdów. W ofercie marki można znaleźć wyroby, które zostały zaprojektowane do użycia w samochodach osobowych, sportowych oraz w motocyklach.

Technologia wykonania

Yuasa od samego początku istnienia zawsze stawiała na innowację. Nowoczesne technologie wykonania pozwalają osiągnąć tym akumulatorom nieprawdopodobną wręcz stabilność działania, bardzo długą żywotność i odporność na zużycie, a także trwałość względem uszkodzeń mechanicznych.

Szeroki wybór

Ten wyjątkowy producent doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest szeroki wybór, dlatego cały czas modernizuje i usprawnia swoje projekty, wprowadzając na rynek nowe, jeszcze lepsze rozwiązania, tym samym poszerzając możliwości wyboru swoich potencjalnych klientów.

Akumulatory samochodowe Yuasa - opinie

Potrzebowałem wydajnego i pojemnego akumulatora do samochodu, bo stary już od dawna prosił się o wymianę i postawiłem na akumulatory yuasa. Opinie znajomych fachowców były pozytywne i jestem zadowolony z zakupu, bo już kilka miesięcy używam akumulatora i wszystko działa jak należy, polecam :)


Kamil

Musiałem kupić nowy akumulator do auta i mój wybór padł na Yuasa. Akumulatory opinie dostają całkiem niezłe, więc zaufałem im i teraz sam muszę dołożyć cegiełkę. Wszystko działa bez zarzutu i nawet nie miałem problemu, jak zostawiłem przypadkiem włączone światła w aucie - i tak nie udało się rozładować akumulator :)


Dominik

Prowadzę warsztat samochodowy i najczęściej polecam klientom akumulatory samochodowe Yuasa. Opinie na ich temat zachęciły mnie kilka lat temu do przetestowania produktów i są bardzo dobre. Pracują w ciężkich warunkach, są bardzo pojemne i pasują do większości aut. Polecam serdecznie!


Karol

Parę miesięcy temu kupiłem drugi akumulator Yuasa w moim życiu i ponownie nie mogę się do niczego przyczepić. Auto pracuje jak należy, a do tego mam sporą rezerwę energii. Doceniam stosunkowo niskie ceny, ponieważ przy tej jakości naprawdę ciężko znaleźć cokolwiek lepszego, polecam z czystym sumieniem :P


Andrzej

Kiedy zepsuł mi się akumulator w aucie zastanawiałem się, na jaki model go wymienić i znajomy mechanik polecił mi markę Yuasa. Akumulatory nieprzypadkowo dostają tak dobre opinie. Sam dodam, że od momentu instalacji minęły chyba dwa lata i nie miałem żadnego problemu, nawet przy dłuższych postojach i włączonym ogrzewaniu ;)


Mateusz